<style>

.breadcrumbs-w {visibility:hidden !important; }

</style>

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Kurs wychowawcy i kierownika wypoczynku

Zgodnie z Dz.U.nr 18.poz.102, każdy kto wykonuje pracę z dziećmi oraz młodzieżą szkolną, musi posiadać co najmniej tytuł wychowawcy kolonijnego. Dotyczy to zarówno pracy na koloniach i obozach młodzieżowych jak i turnusach rekolekcyjnych.
Ukończenie kursu uprawnia do pełnienia funkcji wychowawcy w placówce wypoczynku (kolonie, półkolonie, obozy, turnusy rekolekcyjne).

Kwalifikacje nadaje Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Przemyślu. Posiadając te kwalifikacje ubiegać się można o zatrudnienie w charakterze wychowawców dzieci i młodzieży.

Uczestnikiem kursu może być osoba będąca w 3 klasie szkoły ponadgimnazjalnej lub po jej ukończeniu. Uczniowie klasy 2 szkół średnich mogą zostać słuchaczami (wnosząc opłatę) z tym, że zaświadczenia zostaną wtedy wydane w maju następnego roku i będą do odebrania w biurze KSM AP.

Osoba ubiegająca się o kwalifikacje zobowiązana jest do przygotowania i przedstawienia tygodniowego planu pracy wychowawcy. Plan ten powinien obejmować 7 dni, a każdy dzień przedstawiony w dwóch wariantach (wariant 1: Zajęcia w terenie /w razie pogody/; wariant 2: zajęcia świetlicowe /w razie złej pogody/).

 

ZGŁOŚ SIĘ!

 

Start

18 maja 2018 @ 18:00

Koniec

20 maja 2018 @ 18:00

Koszt

110zł

Lokalizacja

Ośrodek KSM „Nadzieja” w Wybrzeżu k. Dubiecka
Wybrzeże
Dubiecko,Polska

Organizator

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej
Telefon:
601 874 450

Podziel się