<style>

.breadcrumbs-w {visibility:hidden !important; }

</style>

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Rekolekcje przed przyrzeczeniem KSM AP

?Uroczyście przyrzekam pracować nad sobą, aby móc całym życiem wiernie służyć Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie, czynić dobrze ludziom, być dobrym członkiem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.?

Przyrzeczenie składa się po odbyciu stażu kandydackiego. Aczkolwiek nie jest przysięgą, mimo to jednak jego złożenie zobowiązuje na całą młodość, nawet na całe życie. Należy je traktować poważnie, jako ważny moment życia. Dlatego niezbędna jest godna oprawa oraz troska kierownictwa, by kandydaci podeszli do niego świadomie i odpowiedzialnie. Tak potraktowane przyrzeczenie będzie na pewno dotrzymane. W przyrzeczeniu zawarta jest obietnica składana Bogu, Polsce i organizacji.

Rekolekcje mają przygotować kandydatów do świadomego przeżycia najważniejszego momentu uczestnictwa w dziele KSM. Jest to niesamowity moment o którym zaświadczą Ci, którzy już przyrzeczenie złożyli. Zanurzając się w atmosferze rekolekcji przeżywamy wspaniałe chwile. Mamy okazję uczestniczyć wraz ze wspaniałymi ludźmi w czymś, co daje nam możliwość zmiany swojego życia na lepsze, pełne wartości.

Kto może wziąć udział?

– KSM-owicz, który ukończył co najmniej 15 rok życia lub ukończy go jeszcze w tym roku
– KSM-owicz, który odbył staż kandydacki
– KSM-owicz, który pragnie realizować cele statutu i świadczyć na co dzień o KSM-ie w swoim otoczeniu

ZGŁOŚ SIĘ!

Start

13 października 2017 @ 18:00

Koniec

15 października 2017 @ 12:00

Koszt

50zł

Lokalizacja

Ośrodek KSM „Nadzieja” w Wybrzeżu k. Dubiecka
Wybrzeże
Dubiecko,Polska

Organizator

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej
Telefon:
601 874 450

Podziel się