<style>

.breadcrumbs-w {visibility:hidden !important; }

</style>

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

VIII Zjazd – „Szlakiem naszych patronów” – Wyjazd do Zabawy

Zastępowy powinien kreować formację w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży na poziomie diecezjalnym. Pełnienie posługi Zastępowego rozpoczyna się z dniem powołania przez Zarząd Diecezjalny po odpowiednim szkoleniu oraz zdaniu egzaminu. Kolejne spotkanie w cyklu formacji zastępowych.

Podczas ostatniego zjazdu Kursu Zastępowego wybierzemy się do Zabawy gdzieszlakiem bł. Karoliny, będziemy mogli bliżej poznać patronkę KSM-u.

Chcesz pojechać z nami? Ale nie jesteś uczestnikiem szkoły zastępowego?

Nie szkodzi, każdy z KSM-owiczów może pojechać z nami, wystarczy wypełnić poniższe zgłoszenie. Przygotowaliśmy dla takich osób dwa warianty. Pierwszy wariant obejmujący samą wycieczkę oraz drugi wariant zawierający wyjazd wraz z weekendowym pobytem w ośrodku.

Niezbędne informacje:
I wariant: 5:45 – zbiórka pod ośrodkiem, 6:00 – wyjazd, ok. 19:00 – powrót, 20:00 – grill.
II wariant: piątek – 17:00 rejestracja w biurze KSM, 18:00 – kolacja, sobota 5:30 – śniadanie t.j dla I wariantu, niedziela (bez obiadu) 8:00 śniadanie, 9:00 Msza Święta.

Koszt wycieczki nie obejmuje wyżywienia w trakcie jej trwania. Należy przygotować się na dwa warianty pogodowe (deszczowo/słonecznie). Koszt: I wariant – 40 zł, II wariant – 50 zł. Termin zgłoszeń do 23 czerwca, ilość miejsc ograniczona. Rejestracji należy dokonywać każdy indywidualnie. W razie wyczerpania miejsc decyduje termin zgłoszenia. W przypadku osób niepełnoletnich należy dostarczyć również wypełnioną przez rodziców/opiekunów zgodę, dostępną TUTAJ. W razie pytań należy kontaktować się z Przemysławem Kozak pod nr tel. 886 772 832 lub mailowo p.kozak@ksmap.pl

ZGŁOŚ SIĘ!

Start

30 czerwca 2017 @ 18:00

Koniec

2 lipca 2017 @ 10:00

Koszt

40zł - 50zł

Lokalizacja

Ośrodek KSM „Nadzieja” w Wybrzeżu k. Dubiecka
Wybrzeże
Dubiecko,Polska

Organizator

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej
Telefon:
601 874 450

Podziel się