<style>

.breadcrumbs-w {visibility:hidden !important; }

</style>

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

ZLOT KSM AP 2019

Drodzy KSM-owicze i nie tylko!!!
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na tegoroczny ZLOT KSM AP, który odbędzie się 31 sierpnia 2019 roku. Tegoroczny Zlot będzie wyjątkowy, ponieważ przeżywać będziemy także jeszcze jedną uroczystość, a mianowicie już od 25 lat Ośrodek „Nadzieja” jest w naszych rękach, także możemy powiedzieć, że Ośrodek obchodzi swoje 25 urodziny. Z tej okazji mamy nadzieję na jeszcze większą frekwencję KSM-owiczów, a także osób, które związane są z Ośrodkiem. Tegoroczny Zlot będzie czasem podsumowania tych wspólnych 25 lat, także jeżeli choć raz byłeś w Nadziei to nie może Cię zabraknąć na Zlocie.
Plan Zlotu:
12:00 – Rozpoczęcie i prezentacja oddziałów
15:00 – Obiad
16:00 – Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem JE. KS. ABP. Adama Szala
17:00 – Godzina Świadectw
18:00 – Koncert – „Poszukiwacze Zaginionej Arki”
18:45 – Kolacja
19:30 – Koncert – „Wyrwani z niewoli”
21:00 – Wieczór uwielbienia
24:00 – Cisza nocna

W trakcie prezentacji oddziałów, każdy oddział zaprezentuje wiersz liczący od 50 do 100 słów, który opisze oddział i jego wspomnienia z Osrodkiem przez 25 lat działa

Jak łatwo można zauważyć atrakcji nie zabraknie dla nikogo.  Zgłoszenie swojego przybycie można zgłaszać poprzez Formularz w dwóch wariantach. Jeden przeznaczony jest dla oddziałów, które chcą przyjechać na Zlot. Zgłoszenia za oddział dokonuje prezes oddziału, który zgłasza liczbę uczestników, a także wszystkie potrzebne dane. Druga forma zarezerwowana jest dla osób, które nie posiadają własnego oddziału, a pragną uczestniczyć w Zlocie. Istnieje także możliwość noclegu, ale niestety liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt noclegu wynosi 10 złotych dla wszystkich członków KSM, zaś osoby będące po przyrzeczeniu otrzymują rabat i za nocleg płacą symboliczne 5 złotych.

Nie czekaj z zapisem i już dzisiaj zapisz się zna ZLOT.
Czekamy na Ciebie.

Zgłoszenia do 20 sierpnia.

 

Start

Sierpień 31 @ 12:00

Koniec

Wrzesień 1 @ 12:00

Koszt

10zł

Lokalizacja

Ośrodek KSM „Nadzieja” w Wybrzeżu k. Dubiecka
Wybrzeże
Dubiecko,Polska

Organizator

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej
Telefon:
601 874 450

Podziel się