<style>

.breadcrumbs-w {visibility:hidden !important; }

</style>

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

ZLOT KSM AP

Eucharystia, modlitwa, uwielbienie, wspólnota, koncert, zabawa… Kilka słów, które opisują tegoroczny Zlot KSM AP. Zapowiada się ciekawie? Z pewnością.

 

To ludzie tworzą wspólnotę, to ludzie tworzą atmosferę, właśnie dlatego na Was czekamy! Zlot jest otwarty dla każdego. Jeśli jesteś członkiem KSM-u i zamierzasz przyjechać, weź ze sobą kolegę, koleżankę, mamę, tatę, brata, siostrę…

 

ZGŁOŚ SIĘ!

 

Zgłoszenia do 15 sierpnia!

Zlot odbędzie się 1 września (tj. sobota). Widzimy się o godzinie 10.00 na terenie Ośrodka „Nadzieja”. Po rejestracji odbędzie się prezentacja oddziałów, na której każdy oddział będzie mógł opowiedzieć o sobie i ostatniej działalności. Prosimy, aby wszystkie oddziały przywiozły ze sobą flagę, która będzie znakiem rozpoznawczym. Forma wykonania jest dowolna, natomiast wielkość powinna wynosić 120x70cm. Następnym punktem programu będą igrzyska, w których udział będą brać sześcioosobowe zespoły – trzech chłopaków, trzy dziewczyny. W przypadku gdy nie przyjedzie tylu chłopców z oddziału ich miejsca mogą zastąpić dziewczyny (nie odwrotnie!). Wszystkie oddziały powinny wziąć udział w zmaganiach. Drużyna może składać się z wyłącznie z członków jednego oddziału. Obowiązuje strój sportowy. Poniżej zapisy na igrzyska. (Pamiętaj, żeby zapisać się najpierw powyżej na ZLOT!)

 

ZGŁOSZENIA IGRZYSKA!

 

O 15.00 odbędzie się Eucharystia. Prosimy o zaangażowanie w liturgię. Potrzebnie są osoby do czytania, psalmu, modlitwy wiernych, darów i ministranci. Osoby, które są chętne powinny pojawić się w przeddzień zlotu w naszym Ośrodku. Zgłoszenia przyjmuje członek zarządu Fabian – napisz do niego na facebook’u lub 536 825 542. Po Eucharystii ks. Abp. Józef Michalik będzie odpowiadał na pytania, które zadawać można poniżej.

 

ZADAJ PYTANIE!

 

Pytania zadawać można do 31 lipca!

Wieczorną porą będzie można posłuchać dobrej muzyki, a po koncertach odbędzie się Wieczór Uwielbienia, który oprawiać będą uczestnicy turnusu muzycznego. Po modlitwie obejrzymy film pod gołym niebem.

 

 

*Z noclegu skorzystać mogą KSM-owicze i uczestnicy turnusów wakacyjnych. Liczba miejsc ograniczona!

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: sekretarz@ksmap.pl

Data

1 września 2018

Czas

10:00 - 23:30

Koszt

Darmowy

Lokalizacja

Ośrodek KSM „Nadzieja” w Wybrzeżu k. Dubiecka
Wybrzeże
Dubiecko,Polska

Organizator

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej
Telefon:
601 874 450

Podziel się