Terminy

Termin:

Liczba osób:

Imię i Nazwisko *

Adres Email *

Nocleg * TAKNIE

Telefon *

O Katechezie


Katecheza Przedmałżeńska ? nazywana przez niektórych uczestników ?kursem na miłość?, przeznaczona jest przede wszystkim dla narzeczonych, ale NIE TYLKO!

Są to weekendowe konferencje połączone z rekolekcjami zamkniętymi, w czasie których głoszone są katechezy przedmałżeńskie.

Aby rejestracja i kwaterowanie przebiegały możliwie sprawnie, prosimy stawiać się na miejscu około godziny 17:00, najpóźniej 17:30. Zapisy odbywają się w BIURZE. Prosimy o przygotowanie dowodu osobistego podczas wchodzenia. Po spisaniu odpowiednich danych, zostają Państwo przydzieleni do pokoi. Po rejestracji spotykamy się na wspólnej kolacji o godzinie 18:00 w jadalni. Wszelkie szczegóły na pierwszym spotkaniu.

Wszystkie konferencje są OBOWIĄZKOWE.

Kurs rozpoczyna się o godzinie 18:00 w piątek (kolacja), a kończy obiadem i wydaniem stosownego zaświadczenia o ukończeniu katechezy w niedzielę o godzinie 12:00 (około). Koszt pobytu wynosi 150 zł od osoby (kwota obejmuje pełne wyżywienie oraz noclegi) i nie zmienia się w przypadku rezygnacji z noclegu. Aby dopełnić rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł od osoby na poniższy nr konta bankowego:

NUMER KONTA BANKOWEGO

PKO BP S.A

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej

Zamkowa 5, 37-700 Przemyśl

Tytuł przelewu: [Imię i nazwisko, termin katechezy]

77 1020 4274 0000 1802 0015 2215


Kilka słów o prowadzących

Bogusław jest teologiem i pedagogiem, Agnieszka pedagogiem i socjologiem. Dzięki swej otwartości na pary i rozmowom z nimi, zdobyli doświadczenie dające podwaliny ich całej dalszej działalności. Przede wszystkim zauważyli, jakie są najczęstsze przyczyny problemów małżeńskich i rozpadu małżeństwa, co w dalszej perspektywie zaowocowało stworzeniem programu kursów przedmałżeńskich. Celem prezentowanych treści jest przygotowanie narzeczonych nie tylko do zawarcia sakramentu małżeństwa, ale przede wszystkim do życia w tym sakramencie.

Zgłaszanie uczestnictwa


Po przesłaniu formularza zgłoszenia pojawi się zielona informacja ?Wiadomość wysłana?. Jest to równoznaczne ze zgłoszeniem na katechezę. Wówczas pozostaje tylko oczekiwać na termin rozpoczęcia.

Podsumowanie


Przed przyjazdem należy:

Zapoznać się z informacjami na stronie;
Przesłać zgłoszenie przy pomocy powyższej sekcji ?Terminy?, poprzez ?Zgłoś się?;
Można zabrać ze sobą własną pościel bądź śpiwór, ale my ze swojej strony zapewniamy czystą pościel.

Zakwaterowanie i uczestnictwo:

Rejestracja odbywa się na parterze – w biurze, do którego wchodzimy z dokumentem tożsamości;
Wszystkie zajęcia odbywają się w jednym budynku.

Jak do nas trafić?


Ośrodek KSM AP „Nadzieja”

Ośrodek ?Nadzieja? usytuowany jest tuż nad rz. San w Wybrzeżu k. Dubiecka, na terenie Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego. Do dyspozycji przebywających w Ośrodku jest miejsce na grilla, altana (tzw. ?grzybek?), a także zaplecze sportowe (boisko do piłki nożnej, siatkówki i badmintona).
Spotkania w jednym budynku

Konferencje, nocleg i spotkania w kaplicy ? wszystko w obrębie jednego budynku, co daje wygodę i łatwość w przemieszczaniu się w trakcie wydarzenia.
Parking

Możliwość podjechania pod sam budynek. Parking jest przy samym ośrodku, z dala od drogi. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.